Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiarWyposażenie kuchni to jedna z największych inwestycji podczas urządzania domu czy mieszkania. Dlatego wybierając meble kuchenne czy sprzęt AGD zwracamy szczególną uwagę na ich jakość, wiedząc że powinny służyć nam latami.Klienci firmy RB Meble wybierając nasze kuchnie na wymiar mają gwarancję, że meble kuchenne będą funkcjonalne, wykonane z dużą starannością i przede wszystkim dopasowane do indywidualnych preferencji i stylu życia użytkownika.

Podczas pomiaru szczegółowo omawiamy każdy detal. Doradzamy jak dopasować wysokość blatu, ergonomicznie rozmieścić urządzenia i szuflady, wkomponować nietypowe elementy, dobrać uchwyty, wybrać stylistykę pasującą do reszty mieszkania, materiał czy kolorystykę.

Nasze kuchnie na wymiar wykonujemy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów, zarówno w nowoczesnych wykończeniach lakierowanych, jak też np. tradycyjnych drewnianych.

Wybieramy tylko najlepszych dostawców płyt meblowych, forniru czy drewna i renomowane marki akcesoriów.Podczas przyjmowania zamówień na kuchnie na wymiar, wszystkie ustalenia zawieramy w umowie z klientem.

Pomiar i wycenę RB Meble oferuje gratis.