Lakierowanie

LakierowanieW swojej ofercie posiadamy również usługę lakierowania. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje współpracą ze stolarzami z województwa podlaskiego. Korzystamy z lakierów, które charakteryzują się wysoką trwałością. Zapobiegają pękaniu płyt MDF, tworzą dobrze kryjącą, jednolitą powłokę, która pokrywa malowany element.

Lakierujemy w wysokim połysku lub macie w ogromnej gamie kolorystycznej, wykorzystując pełną paletą kolorów RAL, ICA i NCS. Jako producent frontów meblowych nie ograniczamy się tylko do lakierowania MDF. Lakierowanie szkła z efektem specjalnym czy wykończenie płyty melaminowej nie stanowi dla nas problemu.

Proces lakierowania to nie tylko nałożenie lakieru na element. Cykl ten rozpoczyna się już na etapie przygotowania materiału do nałożenia podkładu z dbałością o każdy detal, a kończy na precyzyjnym wypolerowaniu całej lakierowanej płaszczyzny.

Pomiar i wycenę RB Meble oferuje gratis.