Szafy na wymiar

Szafy na wymiarSzafy na wymiar i zabudowy wnękowe Urządzając mieszkanie czy dom czasem stajemy przed dylematem jaki wybrać system przechowywania – gotowy czy na wymiar?

Gotowe systemy szaf, które można kupić w salonach meblowych, mimo że nierzadko są dostępne w wielu konfiguracjach, oferują jednak ograniczoną możliwość kombinacji. Zazwyczaj po ustawieniu takiej szafy w pokoju, na ścianie zostaje jeszcze wolna, niezagospodarowana, trudno dostępna przestrzeń. Zamiast więc układać na górze szafy dodatkowe pudełka do przechowywania i trudzić się z ich odkurzaniem, lepiej od razu zabudować szafę pod sufit decydując się na wykonanie szafy na wymiar.

Taką szafę można idealnie dopasować do danego pomieszczenia lub wnęki – np. zabudować skosy czy przestrzeń znajdującą się pod schodami, a jej wnętrze zorganizować zgodnie z naszymi potrzebami.

Firma RB Meble wykonuje szafy na wymiar, garderoby i zabudowy wnękowe korzystając z systemów drzwi przesuwnych najlepszej jakości i akcesoriów meblowych renomowanych marek. Fronty szaf wykonujemy z płyty meblowej, która jest dostępna w wielu wykończeniach oraz w wykończeniu lakierowanym – matowym lub z połyskiem.

Pomiar i wycenę RB Meble oferuje gratis.